Підсумки 2022: лісівники Черкащини заготовили понад 64 тонни лісового насіння

Лісівники Черкащини підготувалися до весняної лісокультурної кампанії. Вони зібрали урожай лісового насіння. Протягом 2022 року лісові господарства області заготовили його понад 64,5 тис. кг.

У лісгоспах зібрано 48161 кг жолудя. Заготовили 15244 кг насіння горіха чорного, який добре зростає в наших кліматичних умовах та має цінну деревину. Крім того, заготовили 491 кг насіння сосни звичайної. Решта – це насіння інших супутніх деревних порід, таких як горіх грецький, ясен, береза, клен, липа, слива, абрикос, вишня та ін.
У 2022 році сприятливі погодні умови позитивно вплинули на врожайність насіння дуба. Тож лісівники Черкащини виконали план із заготівлі лісового насіння для забезпечення подальших лісогосподарських заходів.
Протягом зими насіння зберігатиметься у відповідних умовах, а навесні буде висіяне в лісових розсадниках та використане при створенні лісових культур.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства