Підприємці Черкащини формували в ОДА пропозиції змін до податкового кодексу

Спільну позицію та адресні пропозиції від Черкащини до проекту Закону про внесення змін до податкового кодексу та інших законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій напрацьовували на розширеній нараді робочої групи, що входить до складу Регіональної ради підприємців в області.

Участь у розширеній нараді робочої групи взяли голова регіональної ради підприємців в області Олександр Турченяк, голова робочої групи Ольга Ракова та заступник очільника області Роман Карманнік.

– Регіональну раду підприємців, яка вже діяла в області, ми посилили представниками мікро- та малого бізнесу, – розповів Роман Карманнік. – Це буде постійно діюча платформа. Є проблеми, які потребують негайного вирішення, а є також питання на перспективу. Нам необхідно буде систематично зустрічатись, щоб в постійному діалозі напрацьовувати реальні рішення, які допоможуть бізнесу ефективно працювати.

Представники бізнесу та громадських організацій підприємців напрацювали свої пропозиції до Закону про внесення змін до податкового кодексу та інших нормативних актів щодо ведення підприємницької діяльності. Відповідні напрацювання буде надіслано Раді з питань сприяння розвитку малого підприємництва, яку утворено Президентом України.