Освітяни області писали радіодиктант національної єдності

Щороку з нагоди Дня української писемності та мови знавці рідного слова долучаються до написання радіодиктанту національної єдності. Не оминули цю подію й освітяни області. Так, очільник обласного управління освіти Валерій Данилевський спільно зі своєю заступницею Оксаною Сімушіною взяли участь у мовознавчій акції.

Долучилися до написання радіо диктанту й методисти, учителі, викладачі та учні, аби перевірити свої знання «солов’їної».

– Із великим задоволенням став учасником написання радіодиктанту, адже саме сьогодні, у День української писемності та мови, ми всі відчуваємо потужну силу мовного єднання, де нині кожен із нас сповнений віри в перемогу та щасливе майбутнє України, – ділиться враженнями Валерій Данилевський.

Нагадаємо, авторка тексту – Ірина Цілик, українська письменниця і режисерка, членкиня Українського ПЕНу, а прочитала радіодиктант у прямому ефірі народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

9 листопада у проєкті «Радіодиктант у деталях» у спільному ефірі «Українського радіо» та Радіо «Культура» о 13:10 зроблять аналіз складних місць і типових помилок цьогорічного Радіодиктанту з мовознавицею Ларисою Масенко.

 

Стрічка новин