«Освітній хаб «Навички майбутнього»: на Черкащині втілюють освітній проєкт

В області продовжують підготовку тренерів за проектом «Освітній хаб «Навички майбутнього». Чергові навчання відбулися на базі навчально-тренінгового центру STEM-освіти КНЗ Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Проєкт «Освітній хаб «Навички майбутнього» впроваджується спільно із Благодійним Фондом «Фонд освітніх ініціатив» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

З вітальним словом до учасників заходу звернулась ректор ОІПОПП Наталія Чепурна, яка наголосила на важливості розвитку навичок майбутнього у всіх учасників освітнього процесу, оскільки світ технічно рухається вперед і освіта не повинна стояти осторонь цих змін, а сприяти успішній реалізації особистості у суспільстві.

У ході навчання голова правління Благодійного Фонду «Фонд освітніх ініціатив» Антон Дзюба та директор навчального центру «STEAM train» Андрій Чухлєб запропонували учасникам практичні кейси для розвитку компетнцій майбутнього у здобувачів освіти.

Стрічка новин