Онлайн-інструмент SELFIE масштабують на всю систему загальної середньої та професійної освіти
Онлайн-інструмент SELFIE планують масштабувати на всю систему загальної середньої та професійної освіти. У кожному регіоні вже визначили координаторів, які будуть організовувати опитування закладів освіти.
23 вересня відбувся онлайн-захід щодо результатів проведення та обговорення наступних кроків запровадження SELFIE.
“Цифровізація освіти в Україні нині є одним з найважливіших пріоритетів для МОН. Серед наших основних цілей – створення цифрового освітнього середовища, розвиток цифрових компетентностей та забезпечення сучасного змісту освіти. Онлайн-інструмент SELFIE дозволяє отримати глибокий аналіз та оцінити наявну ситуацію за кожним з вищеперелічених пріоритетів. На основі аналізу звітів SELFIE ми очікуємо на подальше стратегічне планування та вдосконалення процесів цифровізації на рівні закладів освіти. Зі свого боку будемо сприяти реалізації цих процесів”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки Артур Селецький.
Учасниками семінару стали представники МОН, Мінцифри, міжнародних організацій, місцевої влади, закладів освіти та навчально-методичних центрів.
На заході був презентований повний аналітичний звіт пілотного впровадження SELFIE. Оцінювання цифрової готовності закладів освіти інструментом SELFIE відбувається за 8 основними сферами, зокрема: інфраструктура закладу, цифрові навички учнів та педагогів, ефективність використання різних форм і методів навчання. Звіт також демонструє рівень задоволеності учасників опитування онлайн-інструментом: середній показник цього індикатору 7,8 з 10.
“Нині кожен заклад освіти повинен вміти визначати, реагувати та керувати цифровими викликами. Для розв’язання цього завдання чудово підходить онлайн-інструмент SELFIE. Його використання дозволяє чітко визначити, який напрям цифровізації потрібно пріоритизувати та розвивати в закладі освіти: покращити цифрову компетентність вчителів або ж закупити більше комп’ютерів”, – заявила заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.
Крім того, вона наголосила, що в подальшому масштабуванні SELFIE надважливою буде роль місцевих органів влади та методичних установ, адже саме вони мають стати лідерами в цьому процесі.
Учасники також змогли ознайомитись з аналізом цифрової готовності загальної середньої та професійної освіти до впровадження SELFIE.
Організаторами проєкту є Міністерство освіти і науки України, Міністерство цифрової трансформації України, Європейський фонд освіти (ETF) та Об’єднаний дослідницький центр Європейської Комісії (JRC).
За інформацією Міністерства освіти та науки України
-
17:01«Якщо працює економіка – значить є належна підтримка армії», – Ігор Табурець
Постійна комунікація та відпрацювання оптимальних рішень навіть в умовах енергодифіциту. Особливу увагу на Черкащині приділяють взаємодії з підприємцями, аби спільно долати всі виклики. На цьому…
17:01 -
16:28Епідситуація щодо грипу та ГРВІ на Черкащині
В області за останній тиждень на грип та ГРВІ захворіли 4 642 особи, що склало 0,4% від загальної кількості населення. Порівняно з попереднім тижнем відзначається…
16:28 -
16:05Холодна погода на Черкащині триватиме до кінця робочого тижня
З проникненням арктичного повітря в тилу циклону, над Європою почав розвиватися антициклон, який надасть морозам додаткового імпульсу. Холодна погода триватиме до кінця робочого тижня, інформує…
16:05 -
15:35Усіх охочих запрошують на курс з української мови
Усіх охочих запрошують на курс з української мови. Це можна буде зробити на безкоштовному курсі української мови «Єдині». «Єдині» – це 28 днів підтримки у…
15:35 -
13:51Які об’єкти пропонують до приватизації на Черкащині у лютому
У лютому на Черкащині відбудеться два аукціони з приватизації. Зокрема пропонують об'єкти на Смілянщині та Канівщині, інформують в ФДМУ області. 14 лютого запрошуємо взяти участь…
13:51 -
13:45Про ситуацію в енергосистемі України
Споживання електроенергії поступово зростає, водночас дещо зросло і виробництво електроенергії. Дефіцит потужності зберігається, найбільше – у вечірні години. Генерація: після аварійного ремонту включено в роботу…
13:45 -
13:44Базові знання з військової справи: якими навчальними ресурсами можна скористатися
Існує чимало ресурсів, які дають базові і поглиблені знання з тактичної підготовки, вогневої, військової топографії, тактичної медицини тощо. У публікації зібрали посилання на ресурси, що…
13:44 -
13:34Черкащани можуть подати заявку, аби отримати грант на власну справу
На початку лютого стартувала перша у 2023 році хвиля подачі заяв на отримання мікрогранту для підприємців у межах урядової програми єРобота. Прийом документів по першій…
13:34 -
12:35Добровольцям штурмових бригад «Гвардії наступу» будуть надані переваги та пільги
Заступник Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко в ефірі телемарафону FREEDOM розповіла про механізм вступу до штурмових бригад «Гвардія наступу», а також поінформувала про переваги служби…
12:35 -
12:32За минулий тиждень бізнес отримав 1,1 млрд грн “доступних кредитів”
Понад 250 підприємців отримали за минулий тиждень кредити за урядовою програмою “Доступні кредити 5-7-9%” на загальну суму 1,1 млрд грн. З початку дії програми (лютий…
12:32 -
09:38«Гвардія наступу». До яких бригад можуть долучитися добровольці
Міністерство внутрішніх справ України розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу», частиною яких можуть стати добровольці. Доєднатися до «Гвардії наступу» можна у зручному форматі, подавши відповідну…
09:38 -
09:22«Перетвори свою лють на зброю»: На Черкащині правоохоронцям розповіли як вступити до «Гвардії наступу»
На території Черкащини триває відбір до об'єднаних штурмових бригад «Гвардії наступу». Про те, як відбувається набір до однієї з таких бригад – «Лють» правоохоронцям Золотоніщини…
09:22