Олександр Скічко розповів про #ВеликеБудівництво автодороги Н-16

Поки погода дозволяє, на автодорозі Н-16 триває ремонт. Вона проходить через усю область зі сходу на захід. Серед об’єктів, що вже відбудовані, – ділянка від Гереженівки до Умані.

– Якщо проїжджали тими місцями, то пам’ятаєте, що ця ділянка була вкрай розбита, – зазначив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко. – Як бачите, шлях після ремонту комфортно проїзний. За планом-2021, нагадаю, #ВеликеБудівництво має охопити понад 127 км автодороги Н-16. Торік уже відбудували її на 67,2 км.

Додамо, автодорога державного значення Н-16 – маршрут, що проходить через всю область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною частиною, з містом Умань. Є найдовшою автодорогою Черкащини, протяжністю 208,1 км.