Небезпечні метеорологічні явища, коливання температур та дощі, – синоптики

19-20 листопада складні погодні умови на Черкащині визначав насичений вологою південний циклон із загальною кількістю опадів 19-40 мм (52-102% місячної норми). Найбільше випало у Звенигородці, найменше – у Чигирині.
Цього тижня на стабідлізацію погодних умов  розраховувати не варто. Черкаський обласний Гідрометцентр прогнозує різкі коливання температури повітря, опади у різних фазах, ожеледицю та тумани.
Вже найближчої ночі на Черкащині очікуємо опади у вигляді мокрого снігу та дощу. Температура підвищиться до 5-6º тепла. Близько 2 години ночі циклон відійде за межі України,температура знизиться до 2° морозу, створяться ідеальні умови для ожеледних явищ.
 В області оголошено попередження про небезпечні метеорологічні явища (I рівень небезпечності, ЖОВТИЙ). Вночі та вранці 22 листопада – туман (видимість 200-500 м) та ожеледиця.
– 23 листопада – без опадів вночі та місцями невеликий дощ вдень. На дорогах місцями ожеледиця. Температура вночі 1-6º морозу, вдень 1-6º тепла.
– 24 листопада спостерігатимемо теплу аномалію з жовтневим температурним фоном 6° тепла (при кліматичній нормі 0°) та невеликий дощ.
– 25 листопада температура впродовж доби знизиться до 0-5º тепла. Вночі- невеликий дощ з мокрим снігом.
За попередніми розрахунками, до кінця листопада в області продовжить дощити.
За інформацією Черкаського обласного Гідрометцентру