Направлення 10% від малої приватизації до місцевих бюджетів стимулюватиме залучення інвестицій в економіку країни, – голова Фонду держмайна України

Про сприяння залученню інвестицій завдяки законодавчій ініціативі про перенаправлення 10% надходжень від малої приватизації до місцевих бюджетів заявив Голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко.

Голова Фонду держмайна відзначив важливість приватизації у розвитку місцевої економіки та розвитку приватного сектора.

“Приватизація це, перш за все, перетворення непродуктивних активів на продуктивні. І для цього Фонд держмайна вже провів понад 1500 аукціонів з початку року на суму більше 2,2 млрд грн”, – заявив Дмитро Сенниченко.

За його словами, цей процес потребує пришвидшення, а посприяти цьому мають законодавчі ініціативи. Йдеться, зокрема, про комплексний законопроект, що вже підтриманий народними депутатами в першому читанні та який стимулює залучення інвестицій через приватизацію, а також законодавчо закріплює впроваджені Фондом держмайна інструменти прозорості.

“Спрямування 10% надходжень від приватизації до місцевих бюджетів мотивуватиме місцеву владу та громади підтримувати приватизацію непрофільних державних активів, які лише руйнуються з часом замість стати успішними історіями розвитку”, – резюмував Голова ФДМУ Дмитро Сенниченко.