«Найцінніший подарунок – дитячі усмішки», – Олександр Скічко про марафон доброти

На Черкащині урочисто фінішував марафон доброти. До Дня Святого Миколая в області приємними подарунками привітали категорійних діток. Завершили подарунковий тиждень в обласній філармонії святом для дітей загиблих бійців АТО/ООС Черкащини.

Для них тут влаштували новорічно-різдвяний вертеп. 

– Період новорічних свят – це час магічної атмосфери, усмішок та очікування подарунків, – зазначив голова ОДА Олександр Скічко. – У ці святкові дні діти особливо вірять в дива, і ми, дорослі, можемо їх влаштувати. У переддень Святого Миколая ми ініціювали тиждень доброти, аби привітати дітей різних категорій: з інвалідністю, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей загиблих бійців АТО/ООС. Для нас найкраща подяка – їхні усмішки. Вони безцінні!

Як зауважила керівниця Черкаської філії ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» Олена Ложешнікова, такі заходи дуже важливі для дітей бійців, які загинули за Україну. Таким чином вони відчувають повагу та вдячність суспільства своїм захисникам.

– Ми опікуємося всіма дітьми наших бійців, аби вони постійно відчували нашу підтримку, – відзначила Олена Ложешнікова. – Буде добре, якщо сьогоднішня акція стане чудовою традицією. 

Стрічка новин