На Звенигородщині громада придбала автівку на передову

Працівники Водяницької сільської ради передали на фронт для потреб військових автомобіль. Закупили транспорт за кошти, зібрані працівниками громади протягом трьох місяців від початку російського воєнного вторгнення. Автівку передали бійцю ЗСУ та наразі вона вже вирушила на Луганщину.

Колектив Водяницької сільської ради з перших днів війни долучився до всенародного протистояння російським загарбникам та започаткували добру ініціативу «Одноденний заробіток – на армію».

– І це лише невелика частина того, чим ми можемо допомогти ЗСУ. Ми всією громадою продовжуємо підтримувати українських захисників. Протягом трьох місяців ми доєднуємося до всіх ініціатив, намагаємося забезпечити всім необхідним бійців, які були мобілізовані з території нашої громади. Розуміючи, що зараз важлива кожна гривня, на численні прохання колег, від початку повномасштабного російського вторгнення ми започаткували цю ініціативу по збору коштів, – наголосив сільський голова Руслан Каюк.

За цей період, кожен працівник сільської ради, комунальних підприємств та установ за власним бажанням щомісяця перераховував свою денну заробітну плату для потреб Збройних Сил України. Зібравши певну суму, ухвалили колективне рішення – придбати авто для українських захисників.

Стрічка новин