На Уманщині волонтери-диспетчери допомагатимуть рятувальникам приймати виклики від паломників

На період святкування хасидами Нового року Рош га-Шан спільно з професійними диспетчерами 14-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Умань заступили на чергування волонтери-перекладачі. Про це інформують в Управлінні ДСНС України у Черкаській області.

Завдання у волонтерів – забезпечити якісний переклад у випадку звернення до рятувальників хасидів. Завдяки попередній підготовці, усі волонтери вже знайомі із специфікою роботи рятувальної служби та особливостями збору інформації при опрацюванні телефонного звернення на лінію екстреного зв‘язку «101». Це дозволяє їм стати активними помічниками диспетчерів Служби порятунку.

Уманський Державний педагогічний університет ім. П.Тичини та Уманський районний відділ Управління ДСНС співпрацюють вже не перший рік.

Минулорічний досвід підтвердив важливість такої співпраці, адже волонтери за час перебування хасидів в Умані допомогли рятувальникам опрацювати десятки дзвінків, що надійшли по лінії «101» від прочан.