На Уманщині відкрили дві нові сучасні амбулаторії сімейної медицини

Відразу дві сучасні амбулаторії сімейної медицини запустили в роботу на Уманщині. Вони відкрили двері для пацієнтів Ладиженської та Дмитрушківської громад. Про це інформують в Уманській РДА.

Заклади відкрили у межах реалізації державної програми «Доступна медицина». Фінансовий ресурс, який використали для будівництва – це субвенція з державного бюджету. Доклалися й з місцевого бюджету.

«Сьогодні держава робить усе для того, щоб значно покращити якість медичних послуг у сільській місцевості. І відкриття амбулаторій є яскравим доказом цього», – зазначила голова РДА Світлана Волошенюк.

У нових амбулаторіях створені всі умови для надання якісної первинної допомоги. Тут враховані сучасні вимоги до приміщень та медичного обладнання. Заклади забезпечено доступом до високошвидкісного Інтернету для надання телемедичних послуг, комп’ютерною технікою, меблями, медичною апаратурою та гарними приміщеннями для проживання лікарів.

Наразі до відкриття готується ще одна нова амбулаторія в смт Бабанка. Окрім того, восени 2020 року в селі Кочержинці розпочалося будівництво четвертого на Уманщині нового закладу сімейної медицини.

Стрічка новин