На Дніпрі виявили незаконний промисловий вилов риби

Другого вересня 2020 року поблизу села Москаленки Чорнобаївського району виявлено порушників, які здійснювали промисловий вилов риби за допомогою мисинових сіток. Вони використовували заборонені знаряддя лову.

Порушників затримали працівники Управління державного нагляду у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу та поліцейські водного патруля роти обслуговування водних обʼєктів Управління патрульної поліції в Черкаській області на Кременчуцькому водосховищі.

Поліцейські оглянули човен звідки вилучили виловлену рибу видів: лящ – 5 шт., судак – 97 шт., плітка – 284 шт., чехоня – 12 шт., плоскирка – 239 шт. та дві сітки з кроком вічка 35 мм., які є заборонені на Кременчуцькому водосховищі. Орієнтовна сума завданих державі збитків – близько 580,5 тис. грн.

На порушників склали адміністративні протоколи за ч.4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Грубе порушення правил рибальства).

На місце події екоінспектори викликали слідчо-оперативну групу Чорнобаївського ВП ГУНП в Черкаській області. Сітки та човен вилучила поліція.

Рибу передали на реалізацію до рибоприймального пункту з подальшим перерахуванням коштів до бюджету.

За інформацією Державної екологічної інспекції Центрального округу