На Черкащині вшанували пам’ять загиблих за Україну

Жертва Героїв Небесної Сотні, бійців за Іловайськ, Дебальцеве та ДАП. Волонтери, військові, містяни та діти нині згадали подвиг борців за незалежність України та вшанували жертву тих, хто віддав своє життя за соборність держави в російсько-український війні.

Пригадували тих, хто не лишився осторонь, та дякували волонтерам, капеланам у будинку культури ім. Кулика. Тут свої нагороди отримували бійці за честь та мужність, волонтери за віддану працю та альтруїзм.

270 поранених, 110 – загиблих. Такі офіційні дані дає Генштаб України за 15-21 лютого. Саме в ці дні точилися бої в столиці.

– Хочу щиро подякувати військовослужбовцям, які захищали і захищають нас, волонтерам, які допомагають їм в цьому, лікарям, які продовжують рятувати життя, капеланам, які підтримують словом, – звернувся до присутніх заступник очільника області Роман Карманнік. – Сьогодні ті, хто не передовій, хто не тримає зборю в руках, зокрема і я, повинні усвідомлювати, якою високою ціною нам дається мирне життя, те, що ми можемо спокійно піти зранку на роботу, відвести дітей в садок. Пам’ять тим, хто віддав життя за нас з вами, і низький уклін тим, хто зараз на передовій.