На Черкащині відкрили ще три активні парки

Ще три інтерактивні спортивні майданчики відкрили вчора, 7 жовтня. Тепер займатися спортом на нових локаціях та за спеціальними програмами можуть жителі Канева, Новодмитрівки та Благодатного. Про це повідомила заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

Такі активні парки розташовані у скверах і зелених зонах. Усі охочі мають змогу займатися спортом з олімпійськими чемпіонами, зірками українського спорту, зірками телебачення та естради, просто навівши свій телефон на табличку з QR-кодом.

«Аби обрати вправи для свого рівня фізичної підготовки, відскануйте QR-код на локації, оберіть інвентар, що пропонується, і ви готові до занять. Активні парки – це ініціатива Президента України, покликана зробити спорт доступним для кожного, незалежно від віку, фізичної підготовки чи фінансової спроможності. Адже фізична активність – запорука нашого здоров’я та довголіття», – сказала Лариса Кошова.

Долучився до урочистого відкриття майданчиків начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Іван Солодкий і голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда.

Загалом на Черкащині у межах соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» діятимуть 23 активних парки. Нагадаємо, раніше відкрили активні локації у Ватутіному, Звенигородці, Христинівці, Смілі, Бобриці та Мокрій Калигірці, в Черкасах, Золотоноші та Умані.