На Черкащині продовжують відновлювати автодорогу Н-16

На автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань розпочалися роботи із поточного середнього ремонту ділянки км 74+000 – км 83+700. Ремонтують дорогу протяжністю майже 10 км від початку села Ротмистрівка і до початку села Носачів.

Вже проведено фрезерування старого зношеного асфальтобетонного покриття.

У рамках поточного середнього ремонту буде влаштовано новий конструктив дорожнього одягу, який складатиметься з наступних шарів: основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

В рамках поточного середнього ремонту ділянки автодороги Н-01 буде виконано наступний комплекс робіт:

– ліквідація місць пучиноутворень;

– влаштування водовідведення;

– укріплення узбіч;

– влаштування з’їздів з дороги;

– влаштування п’яти автобусних зупинок та трьох пішохідних переходів з автономним освітленням;

– влаштування дорожньої розмітки та нових дорожніх знаків.

Підрядна організація: ТОВ «Ростдорстрой».

Автодорога державного значення Н-16 – маршрут, що проходить через всю область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною частиною, з містом Умань. Починається від міста Золотоноша, і проходить через міста Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань. Є найдовшою автодорогою Черкащини, протяжність Н-16 становить 208,1 км.

Торік у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом було відновлено дорожнє покриття на 67,2 км.

За інформацією пресслужби САД у Черкаській області

Стрічка новин