На Черкащині можна вакцинуватися в 16-ти відділеннях Укрпошти

Десять мобільних бригад відучора працюють у відділеннях Укрпошти в області. Вони вакцинують усіх охочих, у пріоритеті – люди похилого віку. Сьогодні розпочнуть вакцинувати ще у 6-ти відділеннях.

У таких тимчасових пунктах вакцинації доступні всі три види вакцин проти ковіду: AstraZeneca, CoronaVac та Pfizer.

– Наші мобільні бригади вчора розпочали роботу у 10 відділеннях Укрпошти на Черкащині, – зазначає заступниця очільника області Лариса Кошова. – Зокрема, в Черкасах у центральному відділенні та №28, у Смілі та Умані. А також у Золотоноші, Чигирині, Чорнобаї, Звенигородці, Тальному та Каневі. До діючих 10-ти сьогодні додаємо ще шість: Драбові, Лисянці, Жашкові, Маньківці, Монастирищі та Шполі. Закликаю всіх бути свідомими, не наражати себе й близьких на небезпеку інфікуватися коронавірусом та вакцинуватися. Це абсолютно безпечно та безболісно.

Крім того, натепер в області діють 32 центри масової вакцинації населення, працюють 25 мобільних бригади та сотня пунктів щеплення. На сьогодні завершили вакцинацію вже 249 тисяч черкащан.