На Черкащині і надалі сніжитиме

В атмосфері над всім Європейським континентом вирують циклони. Так і у ці вихідні на Черкащину завітають ще два циклонічних вихори. Тож найближчої ночі опади припиняться, а морози посиляться до 10-12º, інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

У суботу вдень, циклон з півдня Польщі «Olaf» зумовить у нашому регіоні суттєві опади у вигляді снігу та дощу. Температура підвищиться до невеликих позитивних значень, 0-2º тепла. Незначна хвиля тепла спровокує утворення місцевих туманів та ожеледі.

У неділю проміжний виступ антициклону забезпечить невелику перерву в опадах на фоні слабко морозної погоди 0..5º, місцями посилюватиметься вітер до небезпечних 15-20 м/с.

Новий робочий тиждень розпочнеться складними погодними умовами. Більш активний південно-західний циклон під назвою «Peter», принесе значний сніг та дощ. На фоні температурних коливань від 8º морозу до 0º спостерігатиметься налипання мокрого снігу та ожеледь.

Сніг підсипатиме впродовж всього тижня. А з 7-8 лютого прогнозуємо більш холодну погоду. Синоптики постійно слідкують за складними синоптичними процесами, інформація буде уточнюватися.

Стрічка новин