На Черкащині богатирським святом відзначили 150-ту річницю від дня народження Івана Піддубного

У селі Красенівка на Чорнобаївщині відбулося Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам’яті Івана Максимовича Піддубного. Цьогоріч влаштували масштабне дійство та традиційний турнір з греко-римської боротьби на честь 150-ї річниці від дня народження легендарного та славетного українського богатиря під патронатом Національного олімпійського комітету України.

Участь у турнірі з греко-римської боротьби на призи пам’яті Івана Піддубного взяли борці з 16 регіонів України. Загалом понад сто учасників боролися за перемогу. Упродовж двох днів спортсмени змагалися в Черкасах в спорткомплексі «Будівельник», фінал же відбувся в Красенівці під час свята.
Долучилися до святкування представники влади, спортивної спільноти, духовенства, жителі Черкащини, зокрема участь узяв голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда. Почесним гостем свята став олімпійський чемпіон Андрій Іванович Хіміч, який передав факел титулованому чемпіону попередніх турнірів з Полтавщини Євгенію Савєті, котрий запалив вогонь змагань.

У програмі свята на гостей очікувало безліч різноманітних подій: показ відеофільмів про Івана Піддубного, підняття прапора свята богатирської сили, богатирське шоу «Найсильніша людина свята», переможцем якого вже вчетверте став житель Красенівки Роман Науменко, змагання з гирьового спорту, показові виступи спортсменів, а ще ярмарка, екскурсії та інше.

За інформацією відділення НОК України у Черкаській області