На Черкащині 77% витягів із технічної документації про НГО замовлено завдяки електронному сервісу

За дев’ять місяців 2022 року в Черкаській області замовлено й видано в режимі онлайн 22999 (77%) витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку (НГО) землі, ще 6695 (23%) – через Центри надання адміністративних послуг. Заявки надійшли від фізичних та юридичних осіб, зокрема сільськогосподарських товариств і фермерських господарств.

Усього за цей час спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області сформували й видали 29694 витяги з технічної документації про НГО земельної ділянки. Ця послуга – безоплатна.

Замовити електронні послуги Держгеокадастру можна на офіційному сайті за посиланням: https://e.land.gov.ua/services.

Довідково:

Відповідно до ст. 201 Земельного кодексу України, нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництв, економічного стимулювання раціонального використання й охорони земель тощо. Грошова оцінка земельних ділянок проводиться за методикою, яку затверджує Кабінет Міністрів України.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області