Моринці кличуть на Ше.Fest

Запаліть романтичні зірки над кобзаревою землею 21-22 серпня. Тут, у Моринцях, традиційно відбудеться фестиваль Ше.Fest, Тема цього року – кохання. Гаслом стануть слова з вірша Тараса Шевченка: “Кохайтеся, чорнобриві!”.

На Головній музичній сцені виступатимуть гурти Go-A, Зграя, Нумер 482, ОТ VINTA, Banderas BLUES BAND, KALUSH, Один в Каное, Тінь Сонця. Цьогоріч окрім стандартної музичної фестивальної сцени для гостей організовують ще й ніч акустичної музики, яка відбуватиметься в суботу аж до третьої години ночі.

На Просвітницькій галявині відбудуться гутірки, поетичні та музичні виступи відомих українських науковців, письменників, громадських діячів та виконавців. Серед виступаючих заявлені Брати Капранови, Василь Шкляр, Мирон Гордійчук, Лариса Ніцой, Ярослав Ференчак, Дмитро Лінартович, Сашко Лірник. Дводенну програму локації завершать “Шпилясті кобзарі”.

Також відбудеться найкрутіший поетичний Ше.Батл з визначенням найкращого Ше.Поета фестивалю.

На фестивалі діятимуть дитяча галявина, ярмарок майстрів, фудкорт та наметове містечко. Любителі театральної сцени зможуть побачити прем’єру вистави “Шевченко. Остання любов” драматургині та режисерки Ольги Анненко. Окрім того, для всіх охочих будуть проводитись екскурсії Тарасовими місцями.

Вхід на всі події безкоштовний.

Одна із наших цілей організаторів фесту – навчити молодь відпочивати тверезо. Саме тому в дні “Ше.Fest’у” в Моринцях заборонено продавати та вживати алкогольні напої.

Головна мета фестивалю – об’єднання українців навколо ідеї пробудження гордості за свою націю, за мистецькі постаті нашої країни. Ніщо не сприяє розвиткові національної свідомості більше, ніж любов до своєї історії та мистецтва.

Перший “Ше.фест” відбувся 16-17 серпня 2014 року в селі Моринці і був приурочений до 200-річчя Тараса Шевченка. Щороку фестиваль збільшує свою аудиторію.

Захід підтримує управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.