Молодь Черкащини серед переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Переможців 4-го (підсумкового) етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості відзначили в МОН України. Серед лауреатів – учні та студенти Черкащини, інформують в управлінні освіти і науки ОВА.

Так, у номінації «Література» від Черкащини кращим став учень 10-го класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Назар Щербатюк з роботою «Яблуневий сад Ігоря Момота».

Перемогу в номінації «Історія України і державотворення» здобула робота учня 11-го класу Чигиринського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Максима Дяченка на тему «Юрій Горліс-Горський – автор історичного роману «Холодний Яр», борець за незалежність України».

Тематика робіт переможців особливо актуальна а нинішній час, адже життєвий шлях як українського прикордонника, генерала-майора (посмертно) Ігоря Момота, так і військового та громадського діяча, старшини Армії УНР Юрія Горліса-Горського тісно пов’язані з боротьбою за незалежність України, її територіальну цілісність.