Мінцифри запустило освітній серіал «Цифрові юристи 2.0»

Міністерство цифрової трансформації України 19 серпня 2021 року презентувало освітній серіал «Цифрові юристи 2.0». Це продовження освітнього серіалу «Цифрові юристи».

Безоплатно подивитися освітній серіал можна на національному порталі з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.

Це 6 серій тривалістю 7-9 хвилин:

Серія 1. Доступ до правосуддя

Серія 2. Відкриті та персональні дані

Серія 3. Штучний інтелект у правосудді

Серія 4. Юридичний дизайн

Серія 5. Альтернативні формати роботи юристів

Серія 6. Сервіси Дії для юристів

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що юридична сфера цифровізується.

«Наша задача — показати, як юристи можуть впроваджувати сучасні діджитал-інструменти в своїй роботі і в такий спосіб спрощувати свою роботу», — заявила Валерія Іонан.

«На Дії ми максимально позбуваємося бюрократичних речей. Що стосується юристів, то працівники цієї сфери дуже часто відповідають за певні профільні напрямки у компаніях, в яких працюють. І це ті речі, які пов’язані у першу чергу з реєстраційними даними, що мають відношення до бізнесу. Зараз на порталі Дія є послуги для автоматичного відкриття, внесення змін та закриття ФОП, а також послуги для ТОВ. Також ми готуємося до впровадження режиму paperless, і це також буде відчутно для юридичної сфери», – зазначив керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифри Мстислав Банік.

Керівник команди Впровадження, підтримки та оцінки якості надання електронних послуг Мінцифри Денис Іванов своєю чергою додав:
«Юридичний ринок розвивається доволі швидко. Наразі для юридичного сектору важливою є автоматизація рутинних процесів, використання алгоритмів в юридичній практиці, переорієнтація на цінності та вміння працювати за канонами дизайн-мислення. Дедалі більше розширюється сектор створення, тестування і впровадження в повсякденну практику legal tech рішень — юридичних IT-продуктів та сервісів. Про ці та інші сучасні форми та формати юридичної професії йдеться у презентованому сьогодні серіалі “Цифрові юристи 2.0”»

Подивитися трансляцію презентації освітнього серіалу можна на Facebook-сторінці Мінцифри та YouTube-каналі Мінцифри .

Стрічка новин