Мільйон майбутніх дерев висадять цьогоріч звенигородські лісівники

Понад сотню гектарів лісу запланували висадити цієї весни звенигородські лісівники. Нові діброви та бори створюватимуть з власноруч вирощеного посадкового матеріалу. Для потреб лісокультурної кампанії на місцевих розсадниках виростили понад мільйон сіянців.

У Звенигородському лісгоспі планують створити лісових культур на загальній площі 93,7 гектарів. Також буде здійснено сприяння природному поновленню на площі в 9,8 гектарів.

Основною лісоутворюючою породою на підприємстві є дуб, сіянцями якого планують заліснити площу 82,5 гектарів. Окрім того, висадять сосну звичайну на площі 2,7 гектарів та висіють насіння горіха чорного – на 8,5 гектарах.

Про ресурси для майбутньої лісокультурної кампанії у Звенигородському лісгоспі подбали заздалегідь, виростивши 826 тисяч сіянців дуба звичайного, 81 тисячу сіянців – дуба червоного та 68 тисяч сіянців – сосни звичайної, а також інші породи. Зокрема, цього року звенигородські лісівники планують вводити в дубові насадження лісову черешню. Окрім того, зібрали звенигородські лісівники 8575 кг лісового насіння, з них 6650 кг – жолудя, 1330 кг – горіха чорного та інші.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства

Стрічка новин