Медичні заклади Канева з новою дорогою

Нещодавно на території Канівської багатопрофільної лікарні та Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги завершили поточний ремонт дорожнього покриття.

Відтак, дві дороги від Багатопрофільної лікарні та Канівського Центру ПМСД до пралень відтепер з новим асфальтом. У проект ремонту входило і облаштування новенької зупинки за приміщенням каплички.

Як підкреслюють медичні працівники, тепер їхня робота значно полегшилася. Адже не потрібно постійно хвилюватися, що медикаменти або медичний посуд зможе випаде з каталки при транспортуванні. Тому що раніше, коли була погана дорога, це було їхнім «головним» болем.

Слід зазначити, що ремонт цих доріг проводився за рахунок коштів з місцевого бюджету. Загальна вартість виконаних робіт склала 838 тис. грн.

Нагадаємо, зараз у Каневі, у рамках проєкту Президента України «Велике будівництво» тривають роботи з реконструкції дороги по вулиці Енергетиків (від кругової розв’язки на міському ринку до міської ради). Наступною буде вулиця Шевченка ( від міської ради до Тарасової Гори). Тож водії будьте уважними за кермом.

За інформацією Канівської міської ради