Майже 10 тис. громадян області замовили витяг про земельну ділянку онлайн

У Черкаській області державні кадастрові реєстратори з початку 2020 року опрацювали 9756 замовлень витягів із Державного земельного кадастру (ДЗК) про земельну ділянку. Заяви надійшли від громадян через вебсайт Держгеокадастру, замовлені безпосередньо з Публічної кадастрової карти.

Найбільше громадян завдяки інтернету замовили інформацію про земельні ділянки, що розташовані в Черкаському районі й Черкасах (2128), Драбівському районі (797) та на Уманщині (834).
Усього з часу запровадження цієї послуги онлан-сервісом в області скористалося майже 42 тис. осіб.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру доступні онлайн-послуги у сфері земельних відносин. Функціонал дає можливість просто, зручно й оперативно отримати найбільш потрібні довідки та документи. За допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можна замовити адміністративні й отримати сервісні електронні послуги Держгеокадастру, зокрема відомості Державного земельного кадастру, витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, інформацію про суб’єкта речового права в Державному земельному кадастрі, подати заяву з надання дозволу на розроблення документації із землеустрою тощо.

За інформацією ГУ ДЕржгеокадастру у Черкаській області

Стрічка новин