Лісівники Черкащини сплатили 210 мільйонів гривень податків і зборів

Україна продовжує своє героїчне протистояння російському вторгненню. Багато українців боронить нашу державу зі зброєю в руках. Водночас, окрім безпосереднього фронту бойових дій, не менш важливим є фронт економічний. Лісівники Черкащини в умовах воєнного стану працюють в посиленому режимі, виконують поставлені завдання та справно наповнюють податками бюджети.

Протягом 4-ох місяців 2022 року держлісгоспами Черкаського ОУЛМГ до бюджетів усіх рівнів та Пенсійного фонду сплачено 210 млн грн податків та зборів (на 50% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року). З цих коштів до державного бюджету сплачено 139 млн грн, до місцевих – 42 млн грн.
Основну питому вагу в сумі сплачених податків та зборів становить податок на додану вартість – 48% (66,1 млн грн), податок на доходи фізичних осіб – 20% (27,2 млн грн), рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – 11% (15,6 млн грн).

Загальна сума сплачених податків, зборів і обов`язкових платежів становить 55% від отриманого чистого доходу від реалізації продукції.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства