Кримінальна відповідальність для прихильників «русского міра»

З часу Незалежності України ми не раз переосмислювали поняття Патріотизму. Та лише під час війни бачимо, хто по справжньому любить свою Батьківщину й готовий віддати за неї все, навіть життя. Проте жодна війна не була без зрадників та колабораціоністів. Не виняток і війна в Україні.

Не дивлячись на гостинність та привітність українського народу, на щедрість української землі, на жаль, є люди, які завдали та ще завдадуть непоправного болю й горя.
Це так звані прихильники «русского міра», зрадники та колабораціоністи. Ті, кому чуже все українське — мова, традиції, культура. Ті, хто не дивлячись на відверту ненависть до України, продовжує в ній жити та працювати.
Правоохоронці Черкащини здійснюють системні заходи щодо виявлення та затримання зрадників. Наразі всім, хто вирішить підтримати окупаційний режим загрожує кримінальна відповідальність.
Серед злочинів проти основ Національної безпеки України Кримінальним кодексом України передбачена наступні статті: 109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади); 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України); 111 (Державна зрада); 111–1 (Колабораційна діяльність); 113 (Диверсія); 114 (Шпигунство) та інші.
Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 15 років.
Вчергове нагадуємо — звертайте увагу на інформацію, яку поширюєте в соціальних мережах. Перевіряйте джерела якими користуєтесь. Не поширюйте неправдиву інформацію та інформацію, яка зможе допомогти ворогу.

Якщо ви помітили підозрілих осіб, або людей, які пропагують політику держави агресора, невідкладно повідомляйте поліцію на спеціальну лінію 102, або за резервними номерами телефонів: 0673801414 та 0671439395.

За інформацією Поліції у Черкаській області

Стрічка новин