Кожна перемога – цінна, – Ігор Табурець вручив відзнаки юним науковцям Черкащини

Надпродуктивні та переможні. Учні області цього року підкорюють всеукраїнські та світові п’єдестали наукових конкурсів. Відзнаки юним дослідникам вручив начальник ОВА Ігор Табурець.

– Наперекір усьому, наші юні науковці цього року особливо продуктивні, – відзначив він. – 33 учасники від нашої області здобули медалі переможців на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук – це найбільше перемог за всі попередні роки. 10 перемог уже вибороли наші юні науковці на міжнародних конкурсах. Ясна річ, усе це – результати не одного дня, а системної роботи над собою, команди освітян і наставників. Дякую кожному!

Своїми досягненнями школярі і студенти доводять, що українці – освічена нація, додав він.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: