Іваньківське МПД та зберігання спирту приватизували за 90 млн грн

20 травня відбувся онлайн-аукціон з приватизації окремого майна Іваньківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт». За результатами аукціону до держбюджету мають надійти 90 млн грн.

За право власності на відкритих торгах змагалися 6 учасників, які збільшили ціну в 4,4 рази зі стартових 20, млн грн до 90 млн грн.

Активи об’єкта приватизації зосереджені в селах Іваньки та Поташ Маньківського району Черкаської області. На балансі підприємства є необхідні засоби для виготовлення спирту.

Переможець має підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і здійснити розрахунок – після цього процес приватизації об’єкту вважатиметься офіційно завершени.

Приватизація окремого майна Іваньківського МПД  та зберігання спирту ДП «Укрспирт» відбулася в рамках демонополізації спиртової галузі, яка розпочалася в 2020 році. Загалом на прозору приватизацію держава виставить 41 МПД, що входять до держпідприємства «Укрспирт» та ще 37 об’єктів, що об'єднані в концерн «Укрспирт».

Загалом за результатами 2020-2021 років до державного бюджету має надійти вже близько 1,5 млрд грн від приватизації спиртових активів, а найголовніше – розпочалося формування нового ринку спирту.

Детальніше про приватизацію спиртової галузі та найближчі аукціони: https://bit.ly/3uWLWLA