Інспектори Держгеокадастру Черкащини за місяць нарахували майже 150 тис. грн шкоди

Протягом квітня державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області здійснили 38 перевірок з питань дотримання вимог земельного законодавства.

Загалом минулого місяця проведено 12 розрахунків розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства (переважно самовільного захоплення земель), на загальну суму 149618 грн. Добровільно сплачено 188517 грн (з урахуванням коштів за попередній період).
У ході своєї роботи фахівці обласного Держгеокадастру оформили матеріали по 20 адміністративних справах, виявивши порушення земельного законодавства. За цими фактами вжито заходів реагування, зокрема порушників оштрафовано на загальну суму 4930 грн.

Також за цей час направлено 3 клопотання до органів державної влади й місцевого самоврядування про приведення ухвалених розпоряджень і рішень про передачу земельних ділянок в оренду, власність і користування відповідно до законодавства.

За інформацією ГУ Держгеокадастру у черкаській області