Інфографіка про права споживачів на придбання через інтернет-магазин «ДроваЄ»

Інфографіка про права споживачів на придбання через інтернет-магазин «ДроваЄ»До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять звернення від громадян щодо сприяння у вирішенні питання придбання у державних підприємств дров для опалення свого помешкання, оскільки у посередників ціна на дрова є занадто великою.

Для громадян, які проживають у сільській місцевості, особливо пенсіонерів ціна на дрова має важливе значення.

3 метою спрощення для споживачів механізму закупівлі дров в Україні запрацював державний інтернет-магазин дров для населення «ДроваЄ».

Таке рішення дозволить забезпечити енергетичну стабільність населення на період напруженої ситуації на енергетичному ринку нашої держави внаслідок військової агресії рф проти України.

Лісгоспи вже почали здійснювати заготівлю паливних дров для населення.

Детальніше про права споживачів на придбання через інтернет-магазин «ДроваЄ» дивіться в інфографіці: http://surl.li/dmhbl