Грантова програма на 1 млн доларів для креативних підприємців: умови отримання

Зберегти і розвинути таланти в Україні.  Саме таку мету має грантова програма індивідуальних грантів для креативних підприємців грантової програми «Talents for Ukraine».  Про фінансування цього модулю домовилися Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко та президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.

Участь у грантовій програмі можуть брати українці, які мають проривні ідеї і можуть мислити поза рамками, є талановитими і нестандартними, мають нетривіальний унікальний хід думок і яскравий розум. Загальний фонд грантової програми  – 1 млн доларів, ці кошти залучені від іноземних донорських організацій. Дизайн програми, менеджмент та експертне оцінювання забезпечує БФ «КШЕ».

Головне завдання – описати нестандартну і амбітну ідею, обґрунтувавши, чому саме вона заслуговує підтримки. Якщо ідея буде підтримана, її автор зможе отримати від 5 тисяч доларів на її подальшу розробку, а можливо і втілення.

ДЛЯ КОГО?

Для креативних підприємців та підприємиць, які мають свою організацію або ні. Підтримуються як фізичні особи-підприємці так і фізичні особи, які залишилися працювати в Україні. Грантову підтримку може отримати тільки 1 особа, творчі тандеми та колективи можуть брати участь індивідуально. Впродовж дії програми підтримка надається тільки один раз.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ?

Перший етап відбору – повідомити про бажання взяти участь, через гугл-форму. Учасник має розповісти свою історію, описати ідею та пояснити, чому важливо її втілити, а також надати драфт кошторису в довільній формі та CV.

Другий етап – за результатами відбору, комітет зв’яжеться з учасником щодо подальших дій.

Третій етап – учасник отримує кошти як фізична особа чи як фізична особа підприємець.

КОЛИ?

Конкурс відкритий постійно до вичерпання загального бюджету програми.

СКІЛЬКИ?

Сума підтримки – від 5 тисяч доларів на кожен креативний талант. У разі, якщо потрібна більша сума, учасник може обґрунтувати цю потребу.