Експерти обласного Держгеокадастру цьогоріч вже опрацювали понад 10 тис. документацій із землеустрою з інших регіонів

Протягом січня – серпня з інших областей до експертів державної експертизи землевпорядної служби Черкащини надійшло 10 327 документацій із землеустрою. Після їх опрацювання надано 10222 висновки: погоджено 8655 документацій, 1567 – не погоджено. Про це інформують в ГУ ДЕржгеокадастру у Черкаській області.

Також за цей час працівники структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, реалізуючи пілотний проект із запровадження принципу екстериторіальності погодження документацій із землеустрою, направили на розгляд до інших областей 9471 документацію.

У Черкаській області розгляд документацій із землеустрою здійснюють 26 експертів.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження документації із землеустрою.

Розгляд і погодження або відмова в погодженні документації із землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.