Двох військовослужбовців зі Сміли нагороджено відзнаками Президента України, посмертно

Двох військовослужбовців з міста Сміли Черкаського району нагороджено відзнаками Президента України, на жаль, посмертно. Нагороди отримали рідні полеглих.

Виконали почесну і водночас болючу місію вручення відзнак рідним начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко разом зі Смілянським міським головою Сергієм Ананком, начальником Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимиром Старовойтовим та начальником групи морально-психологічного забезпечення Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександром Святченком.

Командир господарчого відділення взводу матеріального забезпечення танкового батальйону Анатолій Миколайович Любчик, 1970 року народження, загинув 10 квітня 2022 року у Донецькій області внаслідок ракетного удару противника.

Сержант, водій-кулеметник інженерно-саперного взводу Петро Петрович Хижняк, 1963 року народження, загинув 16 березня 2022 року під час ворожого артилерійського обстрілу на Харківщині.

За особисту мужність під час виконання бойових завдань, самовіддані дії, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, військовослужбовці нагороджені відзнаками Президента України – орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Нагороду Анатолія Любчика отримала мати полеглого.

Нагороду Петра Хижняка вручили дружині.

За інформацією Черкаської РДА