Для нас один із важливих пріоритетів – спортивні й навчальні проекти для дітей із особливими потребами, – Олександр Скічко

На Черкащині підтримуватимуть проекти з розбудови безбар’єрного простору. Один із важливих пріоритетів у цьому напрямку – спортивні й навчальні проекти для дітей із особливими потребами. На цьому наголосив очільник області Олександр Скічко. Сьогодні він взяв участь у відкритому тренуванні таких діток на стадіоні «Дніпро» в Черкасах.

Тут 35 дітей із інвалідністю щотижня тренуються футболу. Усе – завдяки ініціативі «Так, я можу!», яку започаткували благодійна організація Чемпіони по життю, спортивний комплекс «Дніпро» та Parimatch Foundation.

– Радісні очі дітей, щастя за їхні перемоги над собою у батьків, задоволення від успіхів своїх вихованців тренерів (а серед них, на хвилинку, є майстри спорту України міжнародного класу з футболу) – це те, що неможливо сьогодні було не відчути й не побачити на «Дніпрі», – наголосив керманич області. – У планах – масштабувати такі проекти на інші великі міста Черкаської області. Скільки себе пам’ятаю, одне з улюблених занять, на яке завжди хотілося витрачати час, – гра у футбол. У дитинстві він міг замінити взагалі все: їжу, сон, телевізор. Тоді ми нічого не знали про «дофамін», «ендорфін», «серотонін», але вже тоді точно знали, що спорт – наше життя! Він має бути доступний для всіх.