Далі працюємо на економіку та нашу армію, – Олександр Скічко

Сьогодні – 31 день війни. Ситупація в області – контрольована. Черкащина продовжує виконувати свій тиловий обов’язок – забезпечувати військових на передовій та підтримувати економіку. Детальніше про роботу у цьому напрямку розповів радник начальника Черкаської ОВА Олександр Скічко.

– Ми і надалі працюємо на економіку країни та нашу армію. – наголосив він у своєму відеозверненні. – Останні кілька днів були дуже активними. Відвезли нашим захисникам потрібні подарунки для переможних боїв. Дякую голові Закарпатської ОДА Віктору Микиті та закарпатцям за допомогу, за рації – Віталію Глаголі. Крім того, зібрали ще 5 автівок, які від’їжджають на передову, адже наш обов’язок – забезпечувати роботу економіки, а наших хлопців – усім необхідним.

Водночас знайти роботу від роботодавців на Черкащині можна завдяки телеграм-каналу, який запустили в області. натпер там більше 15-ти тисяч підписників. Інформація про вакансії постійно актуалізується.

Підписуйтеся, обирайте цікаві для вас заявки та відновлюйте роботу саме на Черкащині, – наголосив Олександр Скічко. – Загалом в області ситуація контрольована. Але ігнорувати повітряні тривоги не варто. Сьогодні зранку була повітряна тривога і черкащани мали змогу спостерігати, як над нашим регіоном пролітає ракета. На щастя, жодних руйнувань немає.

 

 

Стрічка новин