Чому російська паспортизація небезпечна

Центр протидії дезінформації повідомляє навіщо росія здійснює паспортизацію українського населення на тимчасово окупованих територіях.

• Яка мета?
Прискорена паспортизація на загарбаних територіях – інструмент спроби їх незаконної окупації. Як тільки кількість громадян на ТОТ із російським «документом» перевищить кількість громадян з українським паспортом, рф одразу запустить механізм «референдуму».
  • Реакція України
Президент України В.Зеленський вже попередив, що Україна не вестиме з росією жодних переговорів, якщо агресор зважиться провести на ТОТ так звані референдуми.
  • Реакція росії
Спікер путіна с.пєсков стверджує, що не росія збирається проводити «референдуми» на Запоріжжі та Херсонщині, а місцеве населення

У чому небезпека?

• «Паспорт» рф є підставою для мобілізації до російської армії