Чигиринські лісівники відновили лісове джерело «Бицева криниця»

Для місцевих жителів, подорожуючих лісовими стежками чигиринські лісівники створюють у лісі зручні та безпечні зони відпочинку. Особливо привертають увагу лісівників ті місця, що мають давню історію.

Так, нещодавно в кварталі 28 Матвіївського лісництва Чигиринського лісгоспу лісівники відновили стародавню криничку та встановили поряд альтанку. На відкритті новоствореного рекреаційного пункту були присутні директор Чигиринського лісгоспу Роман Фендюр, голова Чигиринської РДА Сергій Чередніченко та його перший заступник Віталій Шпичак, голова Чигиринської райради Валентина Алєксєєвець та головний лісничий Чигиринського лісгоспу Сергій Перов.

«Окрім виконання щоденних виробничих завдань ми знаходимо час та ресурси для створення у лісі зручних та безпечних місць відпочинку. Особливу увагу приділяємо лісовим джерелам, згадки про які збереглися з давніх часів. Кожен такий об’єкт беремо під особисту охорону та намагаємося тримати в належному стані», – відзначив директор Чигиринського лісгоспу Роман Фендюр.

Джерело розташоване неподалік села Матвіївка, тамтешні старожили пам’ятають, що воно було там ще з давніх-давен, вода в ньому смачна та цілюща, звалось «Бицева криниця». Тож чигиринські лісівники взялися відновити цей об’єкт, – почистили, зробили колодязь, змайстрували накриття, облаштували зручний під’їзд, а неподалік кринички встановили дерев’яну альтанку для відпочинку, щоб кожен охочий, набравши води, міг сісти перепочити, помилуватися красою лісових пейзажів та насолодитися пахощами лісового різнотрав’я.

«Чигиринські лісівники проводять чималу роботу із відновлення та впорядкування природних об’єктів, що знаходяться на території держлісфонду – це добрі справи, які не лишаються поза увагою місцевої громади», –  зауважив  голова Чигиринської РДА Сергій Чередніченко.

Поруч з новеньким місцем відпочинку встановили чигиринські лісівники й інформаційні аншлаги, на яких нагадують відвідувачам правила поведінки в лісі.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства