Черкаський стрілець Сергій Куліш одним із перших серед спортсменів вакцинувався від ковіду

В Україні розпочали вакцинацію учасників Олімпійських Ігор. Сьогодні першими щеплення отримали представники Федерації стрільби України, які готуються до участі в Олімпійських Іграх у Токіо. 

Спортсмени отримали щеплення китайською вакциною CoronaVac, яка нещодавно прибула до України та отримала всі лабораторні підтвердження. Свою вакцину вже отримав черкащанин Сергій Куліш – срібний призер Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро, а також ще 15 спортсменів та їх тренерів, які братимуть участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади Токіо-2020. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

«Наше основне завдання – створити умови, щоб всі українські спортсмени, які їдуть представляти країну на міжнародній арені, були міцними та здоровими. Дійсно, у директивних документах МОК та під час консультацій з національними олімпійськими комітетами країн-учасниць було підкреслено, що вакцинація не буде обов’язковою для участі в Іграх. Однак, ми повинні розуміти, що це насамперед безпека та повага до всіх оточуючих, щоб захистити не тільки учасників, але й сам японський народ», – наголосив Вадим Гутцайт.
Міністр також зазначив, що вакцинація – це необхідне рішення під час всесвітньої пандемії і завдяки постійним зустрічам з представниками федерацій було досягнуто загального консенсусу, що щеплення потрібно. Наразі Мінмолодьспорт отримав 1500 вакцин, дякуючи тісній співпраці з Міністерством охорони здоров’я України.

За інформацєю Міністерства молоді та спорту України

Стрічка новин