Черкаські лучниці вибороли «срібло» міжнародних змагань

Традиційно у вересні у Львові відбуваються Міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь». Цьогорічний турнір присвячений 90-річчю з дня заснування Всесвітньої федерації стрільби з лука у Львові, що відбулось у 1931 році.

Участь в змаганнях взяла участь рекордна кількість учасників – понад 300 спортсменів, які представляли збірні команди Білорусії, Казахстану, Грузії, Словаччини, Польщі, 13 областей України та м. Київ. Серед них – і черкащани, зокрема представники Черкаської комплексної дитячо-юнацької школи № 2.

Серед дорослих спортсменів команда у складі: Єлизавета Сікало (Черкаси), Софія Новіцька (Черкаси) та Анастасія Павлова (Херсон) виборола «срібну» нагороду у складі збірної команди України «Збірна регіонів».

Про це інформує департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.