Черкаські гімнасти вибороли 15 медалей Кубку світу

Змагання в турецькому Мерсіні стали завершальними в сезоні Кубка світу зі спортивної гімнастики. У 2021 році він складався з шести етапів: одного етапу Кубка світу та п’яти челендж-капів, або Кубків світового виклику. Черкаську область у складі збірної України представляла Ілля Ковтун та Назар Чепурний.

Ще п’ять етапів – у Котбусі, Баку, Штутґарті, Бірмінґемі й Токіо – було скасовано через ситуацію з коронавірусом.  Україна за цей сезон Кубка світу завоювала 29 медалей, зокрема 12 золотих.

Найбільше нагорд збірній приніс 18-річний Ілля Ковтун – 12, у тому числі шість золотих. Серед жінок найуспішнішою була Діана Варінська – шість медалей, з них – два “золота”.

Ілля Ковтун також став найтитулованішим гімнастом на етапах Кубка світу. Він – єдиний гімнаст, який виграв шість золотих нагород.

Наймедальнішим для України став челендж-кап у Каїрі: звідти гімнасти привезли 11 нагород, зокрема п’ять чемпіонських титулів.

Медалі Іллі та Назара на Кубку світу-2021
Варна (челендж-кап) – 5 медалей
“Золото”: Ілля Ковтун (бруси, кінь), Назар Чепурний (опорний стрибок),
Каїр (челендж-кап) – 11 медалей