Черкащина долучилась до загальнонаціональної толоки

Створювали ліси разом. Уся область 30 жовтня долучилася до всеукраїнської толоки. Гуртом висадили 90 тисяч сіянців. Власним прикладом закликав доєднуватися до озеленення області очільник Черкащини Олександр Скічко.

Створюють ліси в межах програми Президента «Зелена країна». На Черкащині вже висадили понад 800 тисяч сіянців на понад 40 гектарах.

– І це тільки початок, – наголосив Олександр Скічко. – У межах програми Президента «Зелена країна» за 3 роки в Україні мають висадити 1 мільярд нових дерев, за 10 років – збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів. Скажу вам: справа не з легких. Але результат того вартий.

Як відзначають в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, впродовж осінньої лісокультурної кампанії в області висадять 1 мільйон сіянців і саджанців.