Черкащани сплатили до бюджетів 185,3 млн гривень акцизного податку

За січень–липень 2022 року платники Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили 48,6 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених підакцизних товарів. Про це інформують в ГУ ДПС області.

Так, зокрема за результатами вжитих заходів, у липні цього року надходження акцизного податку із вироблених в Україні підакцизних товарів складають 12,2 млн грн, додатково до державного бюджету надійшло 1,6 млн гривень. Це на 4,1 млн грн, або на 50,1 відс. більше ніж у липні 2021 року.

До місцевих бюджетів платниками роздрібної торгівлі підакцизних товарів за 7 місяців 2022 року сплачено 136,7 млн грн акцизного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на 25,9 млн грн, або на 23,4 відс. більше акцизного податку.