Білозірська ОТГ бере участь у конкурсі “Наша громада”

Білозірська ОТГ бере участь у конкурсі “Наша громада”, організаторами якого є телеканали СТБ та ICTV в рамках програми USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність”. Зараз триває відбір проектів, які ввійдуть до фіналу.

Білозірська територіальна громада представлена проектом “Екостежинами древнього русла Дніпра”. Вартість проекту 720 тис. грн.

На Черкащині знаходиться унікальний природний об’єкт – Ірдинське болото. Тисячу років тому тут протікав Дніпро. Місцина охоплює території Білозірської, Балаклеївської та Мліївської громад, які кожен по-своєму облаштовує рекреаційні об’єкти навколо древнього русла Дніпра. Проблемними є питання: невідповідності рівня розвитку туристичної індустрії наявному потенціалу та низький рівень екообізнаності громад. Створення туристичних маршрутів, рекреаційних зон, екостежинок, проведення екоакцій сприятиме розвитку регіону та підвищить рівень екологічної культури.

Кожен голос надзвичайно важливий. Підтримати проект можна перейшовши за посиланням https://otg.fakty.com.ua/communities/bilozirska-hromada. Реєстрація для голосування дуже проста, достатньо мати сторінку в мережі Фейсбук.