«Народ мій є, народ мій завжди буде!»: у Черкасах відбувся вечір пам’яті Василя Симоненка

Пам’ять про відомого українського поета вшанували на традиційному мистецькому вечорі в обласному центрі. Нині минає 88 років від дня народження Василя Симоненка.

Захід об’єднав громадськість області, зокрема, лауреатів премії імені Василя Симоненка різних років, поетів сьогодення, а також поціновувачів творчості автора.

– Твори Симоненка пронизані любов’ю до України, – наголосив заступник очільника області Олександр Шамрай. – Слова поета актуальні й нині. Ми котре вчитуємося в них, розуміючи зміст уже крізь призму сьогочасних подій. Ми пам’ятаємо. А в пам’яті наша сила.

Довідково:

Василь Симоненко – український поет і журналіст, діяч українського руху опору, шістдесятник. Народився поет 8 січня 1935 року у селі Біївці Полтавської області. Після закінчення факультету журналістики В. Симоненко працював на Черкащині в обласних газетах «Черкаська правда» і «Молодь Черкащини». Помер поет 14 грудня 1963 р. у віці 28 років.