Воїни промислового фронту. Ігор Табурець привітав машинобудівників Черкащини з прийдешнім професійним днем

Машинобудівники Черкащини невтомно тримають свій фронт. У переддень професійного свята з ними зустрівся очільник області Ігор Табурець.

Нині в області працюють близько 80 підприємств у сфері машинобудування. Всі вони роблять неабиякий вклад у підтримку та розвиток економіки регіону, зауважив посадовець.

–  Ми часто спілкуємось у робочому форматі, а сьогодні мали святковий привід для зустрічі, – відзначив Ігор Табурець. – Дякую кожному за оптимальну роботу під час війни, за збереження робочих місць і сплату податків. Це – ваш вклад у перемогу України та дієва допомога нашим ЗСУ. Бо, як відомо, битви виграє армія, а війну – економіка. Тож тримаймо стрій!

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: