В області втілять два розвиткові проекти завдяки секторальній підтримці

Два проекти регіонального розвитку будуть реалізовані на Черкащині коштом секторальної підтримки. Загалом на це спрямують 9 млн грн, повідомив очільник Черкащини Олександр Скічко.

– Перший проект поданий нашою Черкаською агенцією регіонального розвитку задля розвитку підприємницького потенціалу, – зазначив він. – У його межах у 9 громадах області (Березняківська, Білозірська, Бужанська, Дмитрушківська, Іваньківська, Лип’янська, Сагунівська, Степанківська, Червонослобідська) будуть створені громадські майстерні. Другий проект – від Червонослобідської ТГ. Ідеться про встановлення системи відеоспостереження в чотирьох громадах (Білозірська, Леськівська, Червонослобідська, Березняківська).

Загалом в Україні цьогоріч коштом секторальної підтримки планують реалізувати 80 проектів регіонального розвитку. Також Мінрегіон втілить проект щодо створення ГІС-системи моніторингу розвитку адміністративно-територіальних одиниць та проект з підвищення ефективності формування та реалізації державної регіональної політики (підсилення інституційної спроможності агенцій регіонального розвитку).

 

Стрічка новин