Продовольча безпека – складова нашої майбутньої перемоги, – Ігор Табурець в Умані

Робота в умовах енергодефіциту, мобілізаційні процеси, державна підтримка. Ці та інші питання обговорили очільник області Ігор Табурець із аграріями Уманщини під час чергової зустрічі.

Обговорення проблемних питань в агросфері у такому форматі дозволяє комплексно їх вирішувати і відповідно реагувати, відзначив начальник ОВА.

– Продовольча безпека і міцна економіка – складові нашої майбутньої перемоги, – додав рпочадовець. – Тому цим питанням приділяю особливу увагу в роботі. Коли ми вперше зустрічались із агровиробниками в такому розширеному форматі – на початку війни – було багато питань: як провести посівну, як убезпечити виробництва, що буде з ринком тощо. Треба було оперативно перебудовувати всю звичну роботу. І я дякую кожному аграрію за незламність! Усі питання, які порушили цього разу, і надалі вирішуватимемо спільно і в оперативному порядку.

Між тим, для сільгоспвиробників цьогоріч діятимуть кілька напрямів фінансової підтримки: кредитування 5-7-9%, безповоротні гранти для стимулювання садівництва та створення теплиць, міжнародна допомога через систему Державного аграрного реєстру. Деталі тут:
Стрічка новин