Першу хвилину миру зустріла Черкащина

З 8 на 9 травня Черкащина долучилася до мистецької акції “Перша хвилина миру”. На Пагорбі Слави зібралися містяни, аби таким чином вшанувати подвиг героїв Другої світової війни.

– Десятки тисяч годин війни пройшли наші батьки, діди й прадіди до вирішальної хвилини миру,  зазначив очльник Черкащини Олександр Скічко. – Ми її відзначаємо 76-й рік поспіль. Уся планета це робить! На знак пам’яті про їхній подвиг. Із вдячністю тим, хто ще з нами. Щоб розуміти ціну перемоги і робите все, аби подібне більше ніколи не повторилося. Коли спілкувався з одним із ветеранів, він мені на прощання сказав: «ми пройшли через усе це заради вас, щоб у вас було право на майбутнє. Використайте його!». Маємо це зробити! Не тільки заради себе і своїх дітей, але й заради них!